LITURGIJSKA GLAZBA

Milošću Božjom u župi Zamet niz godina sve su četiri nedjeljne mise pjevane! Na blagdan sv. Stjepana, svi župni pjevači i svirači održavaju tradicionalni Božićni koncert! Novi pjevači i glazbenici uvijek su dobrodošli u bilo koji od naših zborova!

KLAPA – Animira jutarnju nedjeljnu misu u 8:00 sati

DJEČJI ZBOR TANTUN QUANTUM – TANTUM QUANTUM je dječji zbor kojeg čine naši najmanji, a ujedno i najljepši “ratnici” u Isusovoj službi. Da, uistinu “ratnici”, jer kad on zapjevaju, vojska svega zla nestaje, i srca svih onih koji prisustvuju Sv. Misi bivaju nanovo obnovljena! Dječji zbor djeluje već dugi niz godina na našoj župi. Na vježbanje i slavljenje sastaje se svake subote u 10.30 a animira nedjeljnu Sv. Euharistiju u 9.30. Iako maleni, ali ipak prisutni, nastoje što više zahvaljivati Onome od kojeg dolazi sva Ljubav!

ŽUPNI ZBOR – pjeva i animira nedjeljnu župnu misu u 11 i na ostalim blagdanima kroz godinu. Najvažniji zbor naše župe koji pomaže cijeloj župi da dostojno i svečano proslavi najljepše trenutke kroz godinu. Tokom godine imati će nekoliko intenzivnijih proba, a redovita proba zbora je Srijedom iza večernje svete mise u 19.15 sati. Ako želite pomoći pjevati možete se javiti Damijanu Srdoču na 091 650 3382.

ZBOR MLADIH – pjeva i animira nedjeljnu misu za mlade u 18.30 sati, kao i po potrebi na ostalim blagdanima kroz godinu. Svi mladi srednjoškolci i studenti pozvani su da nam se pridruže. Možete se javiti Ani Božić 098 932 9909.

 

Dječji zbor Tantum Quantum

 

Veliki Zbor, Uskrs 2019

Klapa-2019

Klapa 2019

20221226-192835

Zbor mladih 2022

U župi su djelovali i bendovi mladih, od kojih su neki imali i zapažene nastupe na festivalima suvremene duhovne glazbe:

  • grupa Noa (nastup na Uskrfestovima, u vrijeme župnika p. Ante Vukoja), animiraju sv. misu za mlade u 12 sati. Skladali su i himnu naše župe – Zajednica (izvedena na koncertu Alana Hržice, 17.6.2023 sudjelovanjem svih župnih zborova u dvorani Zamet).
  • grupa Samson 66 – u istom razdoblju kratko vrijeme animiraju misu za mlade u 12 sati
  • grupa Sinaj – nastavljaju animiranje sv. mise za mlade u 12 sati, pobjednici Uskrsfesta 1996
  • grupa Drvo života – animiraju večernju sv. misu za mlade
  • grupa Ben Hur – pobjednici Uskrfesta 2006, izdaju album duhovne glazbe “Isuse dođi”, nagrađen Porinom za najbolji album duhovne glazbe. Neke pjesme preslušajte OVDJE:

 

Noa-Uskrsfest86

Noa Uskrsfest 1986

Drvozivota-Bozic1999

Drvozivota Božić 1999

Sinaj-1

Sinaj 1996

Ben-Hur-Promocija-Srce-Isusovo2011

Ben Hur Promocija albuma Isuse Dođi, Srce Isusovo 2011