Ribice – Misionari

Dječja zajednica Ribice

Predškolska priprava za djecu, uzrasta od 5 do 6 godina, u kojoj želimo zajedno sa župljanima osposobljenim za odgoj djece pomoći roditeljima u kršćanskom odgoju njihovih mališana. Vjeronauk za djecu traje nešto više od sat vremena, a dok se djeca druže roditelji mogu za to vrijeme otići na krunicu i svetu misu u crkvu. Četvrtkom u 18.00 sati u župnoj dvorani.

Misionari

Izrađuju krunice i ostale predmete koje prodaju i na taj način pomažu župnom caritasu i misionarima u svijetu. Priključiti se mog sva djeca koja idu u osnovnu školu; roditelji su također dobro došli da pomognu Zorici Srdoč koja je odgovorna za ovu zajednicu. Djeluju na našoj župi utorkom od 17.00 do 18.00 sati. Možete se javiti Zorici Srdoč na 091 522 4228.

 

Misionari u akciji – socijalna samoposluga 2019