FILMKAT

FILMKAT

FILMKAT je otvorena grupa, namijenjena svima koji žele rasti u Božjoj ljubavi, posebno je namijenjena onima koji nisu aktivni vjernici, no ipak ih nešto privlači katoličkoj vjeri. Tako da ovim putem mi katolici pružimo takvim osobama otvorena vrata gdje će moći nešto više saznati o živom Bogu kroz film i druženje.
Subotom u župi Zamet gledamo filmove ili projekcije predavanja koji nas uče ljubavi i katoličkom životu. Svi ste pozvani!!!
FILMKAT susret se odvija tako da pogledamo film ili predavanje (zimi od 19h do otprilike 20 ili 21 h, a ljeti od 20 h do ovisno koliko film traje ) te nakon toga imamo slobodno druženje uz glazbu, grickalice i sok zimi do najkasnije 22 h, a ljeti još i kasnije, pošto ljeti imamo ljetno kino na otvorenom.
Pratite nas na:

http://www.facebook.com/volimfilmkat