ŽUPNI LIST – LIST SUSRET

Župni list

Dragi Župljani!

Kako nam je započela nova pastoralna i školska godina započeli su redoviti susreti u našoj župnoj zajednici. Sa redovitim tijekom pastoralnih aktivnosti možete biti upoznati i kroz naš župni list. Ove godine naša župna zajednica slavi 25 godina postojanja. To je jedan lijep rođendan naše župne zajednice. Toliko lijepih trenutaka smo doživili pod okriljem Njegova Presvetog Srca, zahvalni nebeskoj zaštiti želimo se kao župna zajednica i nadalje preporučati Srcu Isusovu, njemu prinositi svoje molitve i prošnje. Kao župna zajednica gajimo ljubav prema Srcu Isusovu, svakog petka cijelodnevno je klanjanje pred presvetim Oltarskim Sakramentom. Svakog prvog petka na osobit način častimo Srce Isusovo, te imamo mogućnost pod misama za ispovijed. Toliko lijepih događaja je iza nas u ovoj ljubilarnoj godini naše crkve, o nekima od tih događaja možete čitati u ovom župnom listu. Ostaje nam samo moliti i preporučati se i nadalje Srcu Isusovu.

Pred nama je blagdan Krista Kralja sa trodnevnom pripravom za njega u kojem ćemo proslaviti 25 godina naše župne zajednice. Budite dio radosti naše župe, uključiote se u župno zajednicu i svojim trudom donosite plodove ljubavi za svoju braću i sestre u Kristu. Sve vas srdačno pozdravljamo i ostavljamo sa župnom listom koji se nalazi u prvitku maila, u njemu ćete naći obilje dobrog teksta i korisnih informacija.

Božji blagoslov.

 

Župni list izdajemo dvaput godišnje, sa najvažnijim informacijama i rasporedom župnih aktivnosti.

Listiće možete preuzeti ovdje:


Župni list 02-09/2024

Župni list 03-09/2023

 


Župni list 09/2023-02/2024

Župni list 03-09/2023

 

Župni list 03-09/2022

SUSRET – LIST MLADIH

Mladi župe Zamet, još od osamdesetih godina izdavali su list mladih Susret.

Arhivu starih brojeva možete preuzeti ovdje:

Susret br.22, 2008

 

Susret br. 6