Izlet u Valturu, i hodočašće bl. Miroslavu Bulešiću 26.10.2014

Članovi župnog zbora, pojačani sa župljanima otišli smo u posjet našem svećeniku, vlč. Armandu Illich u Valturu, susrevši se sa njim i župljanima na sv. misi koju je zametski zbor i animirao pjevanjem. U kasnijem druženju u župnoj dvorani, domaćini su nas dočekali sa kolačima, a mi podijelili jedni s drugima ono što smo sa sobom donijeli. Pri povratku, hodočastili smo k bl. Miroslavu Bulešiću, kao prvi hodočasnici na njegov novi grob u oltaru mjesne crkve. Srdačno nas je dočekao i približio nam lik bl. Miroslava, župnik vlč. Darko Zgrablić, na čemo smo mu duboko zahvalni!

Zametski Zbor u Valturi 26.10.2014

Zametski Zbor u Valturi 26.10.2014

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zametski zbor u Valturi 26.10.2014

Zametski zbor u Valturi 26.10.2014

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Agape, Valtura 26.10.2014

Agape, Valtura 26.10.2014

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vlč. Darko Zgrablilć, na novom grobu bl. Miroslava Bulešića

Vlč. Darko Zgrablilć, na novom grobu bl. Miroslava Bulešića

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kod bl. Miroslava Bulešića, kao prvi hodočasnici na novom grobu!

Kod bl. Miroslava Bulešića, kao prvi hodočasnici na novom grobu!