KRIZMANICI 2023

KRIZMA -Predstavljanje KRIZMANIKA 12. 11.2023 pod misom u 18.30.

 Željeni datum Sv. Krizme:  11.5.2024. u 11:00

Kateheze za kandidate za sakrament svete Potvrde biti će svakog Utorka i Četvrtak u 19.15 sati.

Redoviti dolasci na nedjeljne svete mise, pohađanje kateheze u crkvi i školski vjeronauk osnovni je uvjet kandidata za sakrament. Kandidati za krizmu trebaju pokazati svoju zrelost i odgovornost prema župnoj zajednici svojim redovitim dolascima i aktivnim sudjelovanjem na katehezi i svetim misama. Pred sam sakrament krizme biti će ispitani o poznavanju vlastite vjere i odgovornosti prema zajednici.

 PRIJAVA KRIZMANIKA NA ŽUPI PRESVETOG SRCA ISUSOVA – ZAMET

Roditelji krizmanika tekuće godine prijavljuju vlastitu djecu.

e- Prijava  

www.e-zupe.com/najava/krizmanici/zupa-zamet